milka6 - komentarze


Wiecie co sie wydarzyło niedawno na plastyce? Haaahaha .... Pani wyszła a Szczawik myknął do zaplecza i Janki wrzasnął, że pani idzie (ale nie szła)... No i szczawik wyleciał z zaplecza, zaliczył glebę i
zbił doniczke z kwiatkiem Hahaha Zwała była
~~~~
Albo ostatnio na angielskim baba pokazywała obrazki, a my mówiliśmy jak to jest po angielsku Ja siedziałam w przed ostatniej ławce, za mną Pysiak a ławke koło mnie zajął Peszyn... No i Peszyn gadał z Pysiakiem... Pani sie spytała czy wszyscy widza ten obrazek, a ja powiedziałam ze nie widze... w tym momencie Peszyn spytał sie Pysiaka jak mam na imię... On powiedział, że Paulina... Peszyn mnie "zawołał" no to sie spytałam co ... I zaczął mówić, trzymajac palce na powiekach: "Jak ty możesz nie widziec tych obrazków" hahah ... I zaczeła się gatka ... Zapytał sie czy wiem jak ma na imie to powiedziałam Bartek P******** () A on zaczął gadać, że ja go szpieguje ... A potem sie zapytał czy wiem jakie ma gacie dzis hahah ... Nom ale nie wiedziałam W koncu pani cos powiedziała na "nasza" trójke Ale ja się tak śmiałam, że nie zrozumiałam o co jej chodzi Cala klasa się na nas gapiła a my się śmieliśmy Zwała!
~~~~
W ten sam dzień Peszyn powiedział do mnie "hej kotku" hahahah ... Jaki on śmieszny
~~~~
A dziś Janki (Mati jak kto woli ) podrywał mnie hahahah ... przesadzam ale milo bylo ... Razem z Maćkiem siedział na podłodze pod takim czyms a ja stałam obok niego z Puszką (Bela- ale ja mówie Puszka ) No i on zaczął mnie szczypać za noge odsunęłam się, a on za mną Hihihi
~~~~
Jednym słowem mam zajebistą klase
Pozdro wam

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć